جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40871
  تاریخ انتشار : 1 دی 1392 8:34
  تعداد بازدید : 391

  رییس دادگستری فارس خبر داد

  راه اندازی مرکز آموزش و تحقیقات قوه قضاییه جنوب کشور در شیراز

  رییس کل دادگستری استان فارس از راه اندازی مرکز آموزش و تحقیقات قوه قضاییه در جنوب کشور با محوریت استان فارس در شیراز خبر داد.

  1-489.jpg

  به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه فارس، ذبیح‌الله خدائیان با بیان اینکه مقدمات تاسیس مرکز آموزش و تحقیقات قوه قضائیه در جنوب کشور در شیراز فراهم شده است، گفت: عملیات اجرایی احداث این مرکز در شیراز به‌زودی آغاز می‌شود.

   

  وی با اشاره به اعتبار علمی مدرسان این مرکز، افزایش متقاضیان ورود به آن را یادآور و متذکر شد: خداوند در قرآن کریم تزکیه را مقدم بر تعلم خوانده است و همین امر ما را بر آن می دارد که علاوه بر توجه ویژه به کیفیت ارائه مطالب علمی، هدایت دانشجویان به سمت یادگیری اخلاق اسلامی و تزکیه نفس را نیز سرلوحه کار خود قرار دهیم.

   

  خدائیان یکی از مهمترین مصادیق عمل به اخلاق و تربیت اسلامی را امر به معروف و نهی از منکر خواند و افزود: تاثیرپذیری دانشجویان در این مقطع از تحصیل از اساتید و مدرسان خود در درجه بالایی قرار داد؛ بنابراین لازم است همه مدرسین با پایبندی و عمل به اصول اخلاق اسلامی و افتخار به آن در ترویج ارزش‌های دینی به صورت عملی اقدام کنند.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624119
اکنون :
35