جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40855
  تاریخ انتشار : 30 آذر 1392 13:46
  تعداد بازدید : 428

  یک مقام قضایی عنوان کرد

  اجرای یکی از والاترین سیستم های زندانبانی در ایران

  مدیرکل قضایی و اجرای احکام سازمان زندان ها گفت: در راستای اهداف راهبردی سازمان زندان ها اقدامات خوب و شایسته ای در زندان مرکزی بندرعباس انجام شده و شرایط مناسبی برای اصلاح و تربیت مددجویان فراهم شده است.

  ap-83.jpg

  به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خلیج فارس، محسن غیاثی در بازدید از زندان مرکزی بندرعباس، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی منظم و منسجم این زندان، مددجویان زیادی جذب برنامه‌های آموزشی، فرهنگی و ورزشی شدند.

   

  وی به کیفیت خدمات‌دهی و عملکرد نیروی انسانی زندان اشاره و تصریح کرد: با تلاش بی‌وقفه کارکنان بستر مناسبی برای بازسازی شخصیت و اصلاح مددجویان فراهم شده که جای تقدیر و تشکر دارد.

   

  مدیرکل قضایی و اجرای احکام سازمان زندان‌ها با بیان اینکه یکی از والاترین سیستم‌های زندانبانی در ایران اجرا می‌شود، بیان کرد: هدف تنها نگهداری زندانی نیست بلکه به دنبال آن هستیم که فردی با اندیشه‌های مثبت وارد جامعه شود و این همان سیستم زندانبانی اسلامی است که به بهترین شکل در زندان مرکزی بندرعباس اجرا می‌شود.

   

  غیاثی با اشاره به اهداف نظام قضایی ایران اسلامی، گفت: با اقدامات عملی و ماندگار و استفاده حداکثری از قوانین به دنبال حبس‌زدایی و زندان‌زدایی هستیم که این مهم در دستور کار است.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624119
اکنون :
91