جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40853
  تاریخ انتشار : 30 آذر 1392 13:32
  تعداد بازدید : 368

  اسماعیلی:

  بودجه پیشنهادی دولت برای سازمان زندان ها، کافی نیست

  رییس سازمان زندان ها و اقدمات تامینی و تربیتی کشور گفت: بودجه ای که دولت یازدهم برای سازمان زندان ها درنظر گرفته است جوابگوی نیازهای این سازمان نخواهد بود.

  888-5.JPG

  غلامحسین اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار حقوقی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در مورد بودجه پیشنهادی دولت برای سازمان زندان‌ها، گفت: ارقامی که در لایحه بودجه سال 93 از ناحیه دولت یازدهم برای سازمان زندان‌ها پیش‌بینی شده است نیازهای این سازمان‌ را تأمین نخواهد کرد و تردیدی نیست که ما در سال آینده با مشکلاتی مواجه خواهیم شد.

   

  وی ادامه داد: البته به دلیل اینکه بودجه هنوز نهایی نشده است احتمال تغییرات در برخی از جداول در مجلس شورای اسلامی وجود دارد و ما نیز تلاش می‌کنیم تا بتوانیم نمایندگان مجلس را قانع کنیم که بودجه مناسبی را به سازمان زندان‌ها اختصاص دهند.

   

  رییس سازمان‌ زندان‌ها و اقدمات تامینی و تربیتی کشور خاطرنشان کرد: با کمیسیون‌های ذی‌ربط در مجلس گفت‌وگو‌هایی خواهیم داشت و پیشنهادهای خود را به نمایندگان محترم ارائه می‌دهیم.

   

  اسماعیلی با بیان اینکه منتظریم تا ببینیم لایحه بودجه دستخوش چه تغییراتی خواهد شد، اظهار کرد: اگر صد در صد بودجه احتمالی را به ما اختصاص دهند، با توجه به ماموریت‌ها و وظایفی بر عهده داریم، قطعا جوابگو نخواهد بود.

   

  وی در مورد زمان اجرایی شدن دستبند و پابند الکترونیکی گفت: آئین‌نامه مربوط به اجرایی شدن طرح دستبند و پابند الکترونیکی تنظیم شده و در حال انجام کارهایی نهایی در راستای اجرایی شدن آن هستیم و امیدواریم به زودی به تصویب ریاست محترم قوه قضائیه برسد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624119
اکنون :
37