جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40773
  تاریخ انتشار : 30 آذر 1392 10:10
  تعداد بازدید : 465

  حیدری طیب اعلام کرد:

  ارائه گزارش کرسنت به دادگاه لاهه/ از موضع وزیر نفت در خط لوله صلح حمایت می کنیم

  عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه پاکستان طرف قرارداد مطمئنی در احداث خط لوله صلح نیست، درباره آخرین وضعیت قرارداد کرسنت،گفت: وزیر نفت گزارش ایران به دیوان لاهه را در کمیسیون ارایه کرده و به نظر می رسد این گزارش به دیوان لاهه نیز ارایه شده است.

  ارائه گزارش کرسنت به دادگاه لاهه/ از موضع وزیر نفت در خط لوله صلح حمایت می کنیم

  سید سعید حیدری طیب در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره ابطال مصوبه دولت دهم، پرداخت 250 تا 500 میلیون دلار منابع مالی به پاکستان برای ساخت خط لوله انتقال گاز در خاک این کشور توسط وزیر نفت، گفت: ما علاقه نداریم که قرارداد خط لوله صلح لغو شود اما پاکستانی ها می خواهند زرنگی کرده و پولی بابت احداث این خط لوله ندهند.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: ژست فنی وزیر نفت کشورمان در مقابل این قرارداد برای این است که پاکستانی ها را متوجه کند که ما خیلی هم نیازمند به احداث این خط نیسیتیم.

  وی با بیان اینکه از موضع وزیر نفت حمایت می کنیم، گفت: ادامه ساخت خط لوله صلح با شرایط فعلی به لحاظ عقلی و معاملاتی درست نیست.

  این عضو کمیسیون انرژی مجلس درباره اعتراض ارمنستان به قیمت گاز ایران، افزود: قیمت گاز صادراتی به ارمنستان کارشناسی شده است و آنها این قیمت را پذیرفته اند.

  حیدری طیب درادامه درباره آخرین وضعیت قرارداد کرسنت و اینکه آیا گزارش دفاعیه ایران به لاهه ارایه شده است یاخیر، گفت: وزیر نفت گزارش ایران به دیوان لاهه را در کمیسیون ارایه کرده  و به نظر می رسد این گزارش به دیوان لاهه نیز ارایه شده است.

  نماینده مردم کرمانشاه در مجلس در ادامه در ارزیابی بودجه 93، گفت: شفافیت در مشخص کردن منابع درآمدی بودجه از جمله نقاط قوت لایحه بودجه 93 است.

  این عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر اینکه امسال در مجموع با توجه به وضعیت موجود  منابع بودجه خوب پیش بینی شده است که البته نیاز به تغییراتی در کمیسیون تلفیق مجلس دارد، افزود: پیش بینی فروش روزانه یک میلیون و 300 هزار بشکه نفت خوشبینانه است و شاید بهتر بود این میزان کمتر در نظر گرفته می شد.


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624119
اکنون :
46