جستجو
   
  Delicious RSS ارسال به دوستان خروجی متنی
  کد خبر : 40739
  تاریخ انتشار : 28 آذر 1392 11:51
  تعداد بازدید : 457

  شناسايي و ساماندهي كودكان كار و خيابان در جنوب پايتخت

  معاون اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 19 از شناسايي و ساماندهي كودكان كار و خيابان در اين منطقه خبر داد.

  حجت‌الاسلام والمسلمين جوادي، در گفتگو باخبرنگار اجتماعي باشگاه خبرنگاران گفت: اجراي طرح شناسايي و ساماندهي كودكان كار و خيابان در محدوده‌ي منطقه 19 در دستور كار معاونت اجتماعي و فرهنگي شهرداري اين منطقه قرار دارد. 

  وي با بيان توضيحات بيشتر افزود: كودكان كار و خيابان بيشتر در محدوده‌هاي بزرگراه بهشت زهرا (س)، ميدان مركزي ميوه و تره‌بار، بازارچه عبدل‌آباد و نعمت‌آباد فعاليت دارند. 

  حجت‌الاسلام جوادي، با اشاره به نحوه‌ي اجراي اين طرح گفت: كارشناسان اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 19، از ابتداي سالجاري اقداماتي از جمله بازديد از منازل كودكان كار و خيابان، ارائه مشاوره، خدمات پزشكي رايگان، را در اين منطقه انجام داده‌اند. 

  وي، با اشاره به اقدامات اجرايي اين طرح گفت: شناسايي و ساماندهي 12 كودك كار و خيابان در م حدوده‌ي منطقه 19، از جمله بزرگراه بهشت زهرا، ميدان مركزي ميوه‌وتره‌بار، بازارچه عبدل‌آباد و نعمت‌آباد از اقدامات اجرايي اين طرح است. 

  حجت‌الاسلام جوادي، در پايان با اشاره به اقدامات ديگر معاونت اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 19 افزود: ارائه مشاوره به 80 كودك، بهره‌مندي 165 ويزيت رايگان، اهداي 50 بن به كودكان بي‌بضاعت، توزيع 3 هزار بروشور پيرامون حقوق كودك، اهداي بن 30 هزار توماني به 300 كودك، معرفي 10 كودك كار و خيابان به مراكز حرفه‌آموزي از اقدامات ديگر معاونت اجتماعي و فرهنگي شهرداري منطقه 19 است. 


  نظر شما  نمایش غیر عمومی
  تصویر امنیتی :
تعداد بازدید کنندگان کل :
تا کنون :
28624119
اکنون :
71